Terapie psychologi dziecięcej

Czym się zajmujemy

Terapie i konsultacje psychologiczne

Nie trać czasu na szukanie informacji w Internecie, które nie zawsze są wiarygodne. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie psychologii dziecięcej. Z nami Twoje dziecko będzie miało najlepsze wsparcie, a Ty jako rodzic będziesz mieć pewność, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby pomóc mu w zdrowym i szczęśliwym rozwoju.

Terapia zaburzeń emocjonalnych u dzieci - Skuteczne metody

Terapia zaburzeń emocjonalnych

Terapia zaburzeń emocjonalnych u dzieci i młodzieży to proces terapeutyczny, którego celem jest pomoc w radzeniu sobie z różnymi emocjonalnymi trudnościami, jak depresja, lęki, zaburzenia odżywiania czy traumy.

ADHD u dzieci psycholog dziecięcy

Terapia ADHD u dzieci

Terapia ADHD u dzieci i młodzieży to kompleksowy proces, mający na celu zarządzanie i redukcję objawów ADHD, takich jak nadmierna impulsywność, nieuwaga i nadmierna aktywność. 

budowaniu pewności siebie, empatii i umiejętności komunikacyjnych na treningu umiejętności społecznych.

Trening umiejętności społecznych

Strukturalny program, który pomaga dzieciom i młodzieży  rozwijać umiejętności interpersonalne i emocjonalne. Uczy skutecznego komunikowania się, rozwiązywania konfliktów, budowania zdrowych relacji oraz rozwijania empatii i współpracy,

Agresywne zachowania u dzieci

Terapia agresywnych zachowań

Proces terapeutyczny mający na celu identyfikację, zrozumienie i redukcję agresywnych wzorców zachowań poprzez rozwijanie umiejętności emocjonalnej regulacji, radzenia sobie z frustracją oraz zdrowych strategii rozwiązywania konfliktów.

Lęki dziecka psycholog dziecięcy

Terapia lęków

Terapeuta wspiera pacjentów w budowaniu pewności siebie, poznawaniu pozytywnych mechanizmów radzenia sobie i stopniowym przystosowaniu się do sytuacji wywołujących lęk, aby poprawić ich jakość życia i codzienne funkcjonowanie.

Image by DCStudio on Freepik

Autyzm Spektrum Autyzmu

Autyzm jest zespołem zaburzeń rozwoju neurologicznego, które wpływają na komunikację, zachowanie społeczne i interakcje społeczne. Spektrum autyzmu, znane również jako spektrum zaburzeń autystycznych , odnosi się do różnorodności i złożoności objawów autyzmu.

Psycholodzy dziecięcy

Dlaczego warto Nas wybrać

Jesteśmy zespołem empatycznych profesjonalistów, którzy tworzą bezpieczne i wspierające środowisko dla dzieci. Nasza praca oparta jest na indywidualnym podejściu i uwzględnianiu unikalnych potrzeb każdego dziecka. Dbamy o efektywną komunikację z rodzicami, zapewniając regularne informacje na temat postępów terapeutycznych

Wysokie kwalifikacje.

Połączenie wysokiej jakości wykształcenia z praktycznym doświadczeniem w pracy z dziećmi o różnych trudnościach emocjonalnych i behawioralnych.

Pasja i profesjonalizm

Jesteśmy pasjonatami swojej pracy i przez to  angażujemy się w badania oraz rozwój w dziedzinie psychologii dziecięcej i młodzieżowej.

Etyka i wysokie standardy zawodowe.

Przestrzegamy etyki zawodowej i standardów praktyki psychologicznej.  Działamy działają zgodnie z etycznymi zasadami, respektując prywatność i dobro swoich pacjentów.

Komunikacja

Dbamy o efektywną komunikację z rodzicami, zapewniając regularne informacje na temat postępów terapeutycznych. Współpracujemy z rodziną, aby zapewnić jak najlepszą opiekę i wsparcie dla naszych podopiecznych.

Często o pierwszym wrażeniu decyduje kilka pierwszych sekund. Pani Natalia jest bezwątpienia osobą, która wzbudza zaufanie w pierwszych sekundach spotkania, jest empatyczna, miła i przede wszystkim bardzo kompetentna. Konsultacje są wspierające i dają dużo pozytywnej energii. Poczuliśmy się wysłuchani i zaopiekowani, za co bardzo dziękujemy.

Katarzyna Drobny

Pani Natalia ciepła, wspaniała osoba. Wybrałam ją po obserwacji konta IG(działa tam prężnie i z miłością). Jednak nie wiedziałam jak zareaguje moja nastolatka i UWAGA wybrała ją również po pierwszych wizytach. Pani Natalia ten wybór jej dała.Od początku mówiła, że decyzja należy do córki.

Teresa Leśniak

Konsultacje u Pani Natalii okazały się być strzałem w 10. Spotkania poruszały tematykę rozwoju i trudności wychowawczych 5-latka, a prowadzone były z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz w ciekawej formule, która wsparta była licznymi życiowymi przykładami. Na trudne z perspektywy widzenia rodzica zagadnienia prezentowane były praktyczne sposoby ich rozwiązania, które zamieramy wdrożyć w życie.

Żaneta A

Pani Natalia jest bardzo zaangażowaną i empatyczną specjalistką. Szybko nawiązała kontakt z córką i zdobyła jej zaufanie. Pomoc nie kończy się z zamknięciem drzwi, a rodzic ma pełną wiedzę o kierunku pracy z dzieckiem. Ogrom wiedzy, którą pani Natalia chętnie się dzieli. Efektywne metody działania 🙂 Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Anna Kleczyk

Pani Natalia to bardzo miła i ciepła osoba oraz wspaniała psycholog. Podczas rozmowy zaraża swoim entuzjazmem i uśmiechem. Chętnie pomaga rodzicom odnaleźć się w trudnych sytuacjach dotyczących wychowania dzieci. Samo słuchanie jej relacji wywołuje uczucie jakby przytulenia i zaopiekowania się nami rodzicami. Psycholog z powołania, widać, że kocha to co robi. Polecam każdemu kto potrzebuje porady w obszarze psychologii dziecięcej oraz po prostu wsparcia w rodzicielstwie.

Żaneta Magdzierz

Gabinet psychologa dziecięcego konsultacje wsparcie

Kim jesteśmy

Poznaj nasze mozliwości i wsparcie