Supełkowo

Dzień dobry mam na imię Katarzyna Psycholog Dziecięcy Wrocław

Witaj w miejscu, gdzie dziecięce uśmiechy są moim największym sukcesem.

Twarz Pani Katarzyny Byrskiej, psychologa dziecięcego i logopedy.

Zapraszam do kontaktu

O mnie

Moja Misja

Praktyka

Obecna praca

Psycholog dziecięcy Wrocław Katarzyna Byrska

Psycholog dziecięcy Wrocław

Jestem psychologiem dziecięcym i neurologopedą. Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą przejawiającymi różnego rodzaju trudności w obszarze emocjonalnym, społecznym i poznawczym. Pomagam rodzicom w zrozumieniu trudnych zachowań dzieci, wspieram ich w tworzeniu dobrej relacji z nimi. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie nawiązanie relacji i stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla dziecka, dzięki czemu będzie ono mogło swobodnie wyrażać swoje myśli i uczucia.
Dziecko z kolorowym wiatraczkiem

Moja Filozofia Pracy z Najmłodszymi

W swojej praktyce psychologicznej i neurologopedycznej istotne jest dla mnie holistyczne podejście do pacjenta. Zwracam szczególną uwagę na budowanie zaufania, a także tworzenie dobrej relacji. Ważne jest dla mnie worzenie bezpiecznej przestrzeni dla dziecka, aby mogło swobodnie wyrażań swoje myśli i uczucia.
service

Doświadczenie w Pracy z Dziećmi i Rodzicami

Pracuję zawodowo od kilku lat. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam na licznych szkoleniach i kursach, w czasie odbytych praktyk i stażów, a także w swojej codziennej pracy z dziećmi.
Design

Indywidualne podejście do każdego dziecka

Poza pracą w Supełkowowie, pomagam dzieciom w Familijnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Przychodni Rehabilitacji Dzieci OŁTASZYNEK we Wrocławiu.
Supełkowo

Wybrane Specjalizacje

Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem emocjonalnych, behawioralnych i rozwojowych trudności u dzieci i młodzieży. Pracuje zarówno z dziećmi, jak i ich rodzicami, aby wspierać zdrowy rozwój psychiczny oraz radzić sobie z problemami emocjonalnymi i społecznymi.

  • Trening Umiejętności Społecznych | TUS 95% 95%
  • ADHD Terapia 87% 87%
  • Zaburzenia Emocjonalne 90% 90%
  • Autyzm | Spektrum Autyzmu 90% 90%
  • Terapia Lęków 86% 86%
  • Agresywne Zachowania 89% 89%

Terapia Dziecięca – Skuteczna Pomoc w Radzeniu Sobie z Trudnościami

Zaburzenia emocjonalne u dzieci

Terapia zaburzeń emocjonalnych u dzieci i młodzieży to proces terapeutyczny, którego celem jest pomoc w radzeniu sobie z różnymi emocjonalnymi trudnościami, jak depresja, lęki, zaburzenia odżywiania czy traumy.

01

ADHD u dzieci

Terapia ADHD u dzieci i młodzieży to kompleksowy proces, mający na celu zarządzanie i redukcję objawów ADHD, takich jak nadmierna impulsywność, nieuwaga i nadmierna aktywność.

02

Trening umiejętności społecznych

Strukturalny program, który pomaga dzieciom i młodzieży  rozwijać umiejętności interpersonalne i emocjonalne. Uczy skutecznego komunikowania się, rozwiązywania konfliktów, budowania zdrowych relacji oraz rozwijania empatii i współpracy,

03

Terapia agresywnych zachowań

Proces terapeutyczny mający na celu identyfikację, zrozumienie i redukcję agresywnych wzorców zachowań poprzez rozwijanie umiejętności emocjonalnej regulacji, radzenia sobie z frustracją oraz zdrowych strategii rozwiązywania konfliktów.

04

Terapia lęków

Terapeuta wspiera pacjentów w budowaniu pewności siebie, poznawaniu pozytywnych mechanizmów radzenia sobie i stopniowym przystosowaniu się do sytuacji wywołujących lęk, aby poprawić ich jakość życia i codzienne funkcjonowanie.

05

Autyzm Spektrum Autyzmu

Autyzm jest zespołem zaburzeń rozwoju neurologicznego, które wpływają na komunikację, zachowanie społeczne i interakcje społeczne. Spektrum autyzmu, znane również jako spektrum zaburzeń autystycznych , odnosi się do różnorodności i złożoności objawów autyzmu.

06

Opinie szczęśliwych rodziców

Natalia KeczkowskaNatalia Keczkowska
11:36 10 Jun 24
Paulina KępczyńskaPaulina Kępczyńska
15:07 09 Jun 24
Justyna KropkowskaJustyna Kropkowska
14:54 09 Jun 24
Ewa NajdowskaEwa Najdowska
14:52 09 Jun 24
Karolina KolmanKarolina Kolman
14:49 09 Jun 24
Pani Kasia jest wspaniałym psychologiem. Daje konkretne wskazówki, zalecenia. Podczas spotkania wykazała się profesjonalizmem.
Karolina JóźwiakKarolina Jóźwiak
13:07 06 Jun 24
Bardzo polecam Panią psycholog Kasię! To niezwykle empatyczna i życzliwa osoba. Ma wspaniały kontakt z dziećmi, mój synek jest nią zachwycony i z utęsknieniem wyczekuje zajęć z Panią Kasią
js_loader

Cennik

Możliwe opcje

Niezależnie od tego, czy wolisz wizytę online czy osobiście w gabinecie, nasza oferta terapeutyczna jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Postawiamy na nasze doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm, aby pomóc Twojemu dziecku. Każda sesja obejmuje wywiad z rodzicami, obserwację zachowania, rozmowę z dzieckiem, a także terapię i plan działania. Zacznij już teraz.

Wrocław ul. Śliczna 5 m 9

Najczęściej zadawane pytania.

Pamiętaj, że odpowiedzi te są ogólne, a konkretna sytuacja każdego dziecka może różnić się. Ważne jest skonsultowanie się z psychologiem, aby dostosować podejście do konkretnych potrzeb dziecka.

Dlaczego moje dziecko potrzebuje konsultacji u psychologa dziecięcego?

Jak mogę wiedzieć, czy moje dziecko potrzebuje pomocy psychologicznej?

Jakie są korzyści z konsultacji u psychologa dziecięcego?

Jak przebiega pierwsza wizyta u psychologa dziecięcego?

Czy muszę być obecny/a podczas sesji psychologicznej mojego dziecka?

Ile sesji może być potrzebnych?

Z czego może wynikać potrzeba konsultacji?

Konsultacja u psychologa dziecięcego jest istotna, ponieważ może pomóc zidentyfikować i skutecznie radzić sobie z emocjonalnymi, społecznymi lub behawioralnymi wyzwaniami, z którymi dziecko może się borykać, wspierając jego zdrowy rozwój psychiczny.

Sygnały budzące wątpliwości

Jeśli zauważasz nagłe zmiany nastroju, trudności w szkole, problemy z zachowaniem lub trudności w relacjach społecznych u swojego dziecka, może to być sygnał, że warto skonsultować się z psychologiem dziecięcym, aby uzyskać pomoc i wsparcie.

Korzyści z konsultacji z psychologiem dziecięcym.

Konsultacje u psychologa dziecięcego mogą przynieść liczne korzyści, takie jak nauka skutecznego radzenia sobie ze stresem, rozwijanie umiejętności społecznych, zwiększanie samoświadomości i pewności siebie, co wspiera ogólny dobrostan emocjonalny dziecka.

Dlaczego pierwsza rozmowa jest tak ważna?

Pierwsza wizyta zazwyczaj obejmuje rozmowę z rodzicami i dzieckiem, mającą na celu zrozumienie kontekstu sytuacji. Psycholog może również wykorzystać ten czas na budowanie zaufania i nawiązanie relacji z dzieckiem.

Obecność rodzica podczas wizyty.

W zależności od wieku dziecka oraz charakteru problemu, psycholog podejmuje decyzję, czy obecność rodzica jest konieczna podczas sesji. Dla niektórych przypadków, indywidualne spotkania z dzieckiem są bardziej skuteczne, podczas gdy w innych sytuacjach wsparcie rodzica może być istotne.

Liczba spotkań i konsultacji.

Liczba sesji zależy od indywidualnych potrzeb dziecka. W niektórych przypadkach kilka spotkań może wystarczyć do rozwiązania problemu, natomiast bardziej złożone sytuacje mogą wymagać dłuższego okresu wsparcia. Psycholog dziecięcy oceni postępy i dostosuje plan terapeutyczny do konkretnych potrzeb.

loading
Verified by MonsterInsights